top of page

נתיבי האהבה 
סופ״ש קונסטלציות

לימודי קונסטלציה באוריינטציה של יחסים אינטימיות ומיניות

Screen Shot 2022-05-09 at 14.04.39.png

28-30 ליולי
סטודיו תנע, עין שמר 

קונסטלציה משפחתית היא תהליך תראפי שמקורו בטקסים שמאניים של שבטי הזולו באפריקה, אותו עיצב מחדש ברט הלינגר, פסיכותראפיסט גרמני.

לשאלות נוספות השאירו פרטים כאן:

תודה , ניצור עמכם קשר בהקדם

דרך-הקונסטלציה.png

אנחנו רוצים להיפגש ולהתחבר אחד עם השנייה, אבל כשזה קורה אנחנו באים עם המטענים שלנו מהעבר, ממערכות יחסים קודמות, מהבית שגדלנו בו, מהחינוך והחברה שנולדנו לתוכם. מפגש עם אינטימיות לגעת פבפצעים שיש לכל אחת ואחד מאתנו, אנחנו נזמן אותם למרחב כדי לבדוק שאנחנו נמצאים במרחב בטוח ומתוך כמיהה לייצר לעצמינו חוויה מתקנת של ריפוי, לפעמים אנחנו מצליחים, אבל רוב הזמן זה הרבה מידי לשים על יחסים. אנחנו נושאים בגוף שלנו זיכרונות של פגיעות רבות שלנו ושל הדורות שלפנינו. כשאנחנו באים להתחבר, הלב שלנו נפתח והזיכרונות משפיעים גם על היכולת שלנו להיפתח וגם על הנוכחות שלנו.
 

כדי שנוכל לזהות ולהפריד את זה ולהגיע למפגש כששום דבר לא עוצר את האהבה ואת הנוכחות אנחנו רוצים להזמין אתכם למסע אל ההקשרים האוטומטיים שיש לנו לאנרגיה המינית אצלנו ואצל אחרים במעבדה של סופש עמוק ועוצמתי.

בעזרת שילוב בין טקסים, תרגילים ודינמיקה בקבוצה ובסיוען של ההתמקדות והקונסטלציות נצלול למרחב שבו נשהה, נתבונן, נראה ונבין איפה אנחנו, מה אנחנו באמת צריכים.ות ואיך אפשר לקבל את זה. נעשה את זה בתוך קבוצה תומכת, ותוך כדי הרבה צחוק ואנרגיה מחבקת.

קונס נופר.jpeg

על קונסטלציה:
יש לנו דפוסים, נטיות, פחדים לא מובנים או מצבים חוזרים שקשה לנו לאתר מאיפה "ירשנו" אותם. הם כאילו נוצרו מעצמם ללא סיבה ברורה.
אנחנו סובלים מהם אבל לא מצליחים להשתחרר מהם. לעתים רבות המקור נטוע במשהו שקרה בהיסטוריה שלנו או של הדורות הקודמים לנו.


קונסטלציה משפחתית היא תהליך תרפויטי קבוצתי עמוק שמאפשר לחשוף את המקור ולברוא בו סדר חדש. הריפוי שנוצר הוא אישי וקולקטיבי כיוון שהוא מושפע מהחיים ומשפיע עליהם בחזרה.
הדבר דומה לצינור גינה שמוציא זרם מים חלש. כשמתחילים ללכת חזרה לאורכו, מוצאים שבנקודה מסוימת הוא התעקם סביב מכשול. כשמשחררים אותו המים יכולים שוב לזרום בחופשיות בשיא אונם. באנו לכאן כדי לחיות את החיים ככה, בשיא אונם. לבטא את כל החלקים שלנו ותהליכי קונסטלציה יכולים לפרום פלונטרים סבוכים ולתמוך בנו להפוך לגרסה טובה יותר של עצמינו.

 

 

WhatsApp Image 2021-04-07 at 23.24.08 (1).jpeg

מתי ואיפה

סופש 28-30 ליולי 

חמישי 18:00-21:30

שישי: 10:00-18:00

שבת 9:30- 17:30 

מחיר: 1450₪ 

משתתפים מספרים על החוויה שלהם:

 

"למדתי כמה שאני צמא לרוך, לשקט ולאינטימיות. הקונסטלציות, ההנחיה, התרגילים, הקבוצה – הכל היה טוב! עושה סדר, שקט נפשי ותומך בהתפתחות. זה היה מרתק התפקיד והמקום של מיניות בהעברה בינדורית. נגה מנחה מנוסה ומקצועית ביותר, מצליחה לעשות מקום לכל משתתף בקבוצה וקשובה לצרכים של השדה​."

ד"ר גיל, פסיכותרפיסט טראנספרסונלי
 

"למדתי על עצמי שאני כבר גדולה, שיש בי איזון מסוים בחיים ואשמח לעוד סדר. רק התחלתי לגעת בדרך הזו והיא כבר עושה סדר בצורה עמוקה כואבת מעצימה ומשחררת. למדתי שיטה חשובה לחדר הטיפולים שכבר התחלתי להשתמש בה. דרך שעוסקת לנסות להיות בנוכחות ועוקפת את הראש".

                                                                          

 ענת, עובדת סוציאלית ומטפלת זוגית
 

"הבנתי את ערעור הסדר במערכת הגרעינית ממנה הגעתי, הבנתי מה גרם לו, לאן ובאיזו דרך נשאבה האנרגיה. הבנתי מדוע אני חשה בלתי נראית במערכת הזו. כעת יש בי מעט יותר חמלה כלפי אותה דמות. הבנתי שעברתי טראומה וכעת יש בידי יותר כלים לנסות להבין את השלכותיה על אף שאינני יודעת עדיין מהי ומי גרם לה.. אני מרגישה שאני מחזיקה פחות שליטה, אני חשה שנפתחו ערוצים אחרים, הבנתי עוד קצת על מה קורה במערכת המשפחה הגרעינית הפכתי את נקודת החשיבה שהחזקתי . הבנתי שבכל פעם בצורה מודעת אך ללא שליטה, אני ממקמת עצמי מחוץ לקבוצה. תודה על כל המתנות." 

יעל, מטפלת ומנחת סדנאות

Screen Shot 2022-05-09 at 14.05.04.png
הרשמה

על המנחה:
 

נגה מיבר .M.A

מטפלת סומטית עם ניסיון קליני של מעל 20 שנה עם יחידים וזוגות.
מתמחה בנושאים של יחסים, מיניות ואינטימיות.
מטפלת מוסמכת ומורה בכירה להתמקדות (Focusing Coordinator) מוסמכת להסמיך מטפלים ומורים להתמקדות (ההסמכה הבכירה בעולם), מטעם ארגון ההתמקדות העולמי בניו יורק.
מטפלת ומורה לקונסטלציה משפחתית. חלק מהצוות המייסד וחברת מועצת ביה"ס ב"דרך הקונסטלציה" - ביה"ס הישראלי לקונסטלציות שייסד ישי גסטר. .

מנחה בינלאומית לסדנאות, קורסים וטקסים לאינטימיות מודעת.

נבחרה להיות אחת מ-1000 המנחים הבולטים בתחום בכנס הבינלאומי הגדול ביותר בעולם, שבו השתתפו מעל חצי מיליון איש The Embodiment Conference.

מייסדת "התמקדות פנימה" - מראשוני בתי הספר ללימוד התמקדות בישראל.

מייסדת "אישתר - מרכז סדנאות ובית ספר להכשרה לליווי תהליכים בשדה המיניות ומייסדת התוכנית למיניות בגישה סומטית.

- M.A. תואר שני בסוציולוגיה אירגונית מאוניברסיטת תל אביב.

-B.A. תואר ראשון בסוציולוגיה וחינוך מאוניברסיטת תל אביב.

- הנחיית קבוצות רב תחומיות במכון גישות בשילוב אוניברסיטת בר-אילן.

  מנחה קבוצות תהליכיות לריפוי המיניות.
- יועצת ארגונית

570569b87b051f1b179612ee1fa268ce.webp
bottom of page