top of page
LOGO NO TEXT (2).png

יום ג׳, 24 באוק׳

|

בחן

שערי התבונה - תוכנית שנתית ללימודי התמקדות וקונסטלציות עם נגה מיבר ומנחים אורחים

150 שעות אקדמיות של חניכה אישית והכשרה מקצועית בכלים שמחברים בין הגוף, הנפש והתודעה. בין האדם לעצמו, ובין הבפנים לבחוץ. מיועד לאנשי מקצועות הקשת הטיפולית ולאלו המעוניינים לצלול לתוך מסע התפתחות עמוק במרחב חוויתי ועשיר. זמין בשני מסלולים: ערב - ימי שני או בוקר - ימי שלישי 10:00-15:30

ההרשמה סגורה
אירועים אחרים
שערי התבונה - תוכנית שנתית ללימודי התמקדות וקונסטלציות עם נגה מיבר ומנחים אורחים
שערי התבונה - תוכנית שנתית ללימודי התמקדות וקונסטלציות עם נגה מיבר ומנחים אורחים

איפה ומתי

24 באוק׳ 2023, 10:00 – 15:30

בחן, בחן, ישראל

פרטי האירוע:

שערי התבונה היא תוכנית שנתית המשלבת הכשרה בשתי שיטות טיפול: התמקדות (Focusing) וקונסטלציה משפחתית. 

התוכנית מיועדת למי שרוצים חיבור עמוק עם עצמם, לאילו שמסע ההתפתחות שלהם מבקש מגע קרוב וישיר עם כל החלקים הפנימיים שלהם, שסקרנים לגלות ומוכנים לפגוש את כל המקומות שמעכבים אותם מלהיות בשיא הפוטנציאל שלהם, שמחפשים את האומץ לשחרר ולחווט מחדש את התודעה לתנועה קדימה, שרוצים ללמוד להיות מובילי דרך  מלווי תהליכים, קודם כל עבור עצמם ואחר כך אולי גם אחרים, שמבקשים לרכוש כלים מקצועיים בעזרתם ניתן ליצור חיבור עמוק לבהירות וידיעה פנימית מה באמת קורה לנו. התוכנית היא מסע חניכה עמוק שבו אנו עוברים דרך התנסויות רבות בתהליכי התפתחות ולומדים עליהם ואותם. היא לוקחת אותנו אל  עצמינו ואל העולם דרך חקירה ודיאלוג חדש ובריא עם החלקים בנו שזקוקים להקשבה, טיפול וליווי.   

במסגרת הלימודים נעבור דרך מסע ייחודי ופורץ דרך שמטרתו להכשיר את עצמינו להיות בני אדם בריאים יותר, מחוברים יותר, בעלי מסוגלות להיות בריות מעוררות השראה ולהוביל את עצמינו ואחרים לגדול, להתפתח ולחיות חיים מלאים, מאוזנים ובריאים.

שערי התבונה היא תוכנית שמקנה ידע מקצועי ומכשירה בשתי שיטות טיפול עוצמתיות ויעילות, ומלמדת כיצד ניתן לעשות בהן שימוש ביחד ובנפרד. החיבור בין התמקדות וקונסטלציות הוא טבעי וזורם כיוון שהן מבוססות על אותו היגיון ומבנה פנימיים. השילוב בניהן מאפשר מניפה רחבה של אפשרויות לעבודה עם בני אדם בהתאם לאופיים ולנטיות ליבם.

בוגרי התוכנית זכאים לתעודה של לימודי בסיס בהתמקדות מוכרת על ידי המכון הבינלאומי להתמקדות בניו יורק,

תעודת סיום של שתי מודולות בקונסטלציה משפחתית מטעם ביה"ס הישראלי לקונסטלציה מערכתית מיסודו של ישי גסטר (מודולת בסיס ומודולה בנושא יחסים ואינטימיות).

הנושאים בהם נעסוק:

• מדוע הגוף שלנו הוא המצפן הכי מדויק לנו? כיצד ניתן להיות מחוברים אליו ולהפוך אותו למשאב מבלי להיתקע על דפוסי העבר?

• איך נדע שמה שאנחנו רוצים נכון לנו?

• איך מבדילים בין אתגר נפשי או רוחני שמצריך התמודדות ונחישות לבין חוסר דיוק וצורך לשים גבולות?

• מה ההבדל בין הרגל בריא לבין תלות והתמכרות?

• היכן אנו הולכים לאיבוד בתוך קשר והיכן אנו נמנעים והודפים מתוך הפחד מאינטימיות?

• מהי טראומה ואיך ניתן להתמודד עם הצפות וניתוקים?

• מהי העברה בינדורית ואיך עושים תהליך להתשחרר ממנה? 

שערי התבונה מבוססת על התפיסה שדרך התבוננות בתחושות הגוף שלנו ויצירת דיאלוג בריא איתן ניתן להבין לעומק ובאופן ישיר את מפת החיים הרגשית שלנו. מפה זו היא שילוב של האתגרים, הפתולוגיות והמשאבים שלנו. כל אלו נרשמו בזיכרונות הגוף דרך נסיבות חיינו, האופן שבו גדלנו והתחנכנו, האירועים המכוננים בחיינו והחיבור לשייכות ולזהות (המבוססים על העברה בינדורית, זהות או חוסר זהות  מגדרית וחיבור למעגלי שייכות חברתיים ותרבותיים). חקירה עמוקה זו מאפשרת להבין את נושאי הליבה שאנו מבקשים לברר ומשם מאפשרת להוביל התערבות מקצועית במרחב בטוח, מכיל ומרפא.

בהנחית נגה ניבר ומנחים אורחים

ישי גסטר מייסד בית הספר לקונסטלציות בישראל

אן וויזר קורנל המורה הבכירה בעולם להתמקדות

ניר אסתרמן (M.Sc) מורה לקונסטלציות

עוד על המנחים

סילבוס

מבנה הלימודים: 

18 מפגשים של 5.5 שעות +סופש ללא לינה (אפשרות ללינה לשומרי שבת) 

מפגשים פעם בשבועיים בפרדס חנה בשני מסלולים

בימי שני 16:00-21:30 פעם בשבועיים החל מה24.10 

בימי שלישי 10:00-15:30 פעם בשבועיים החל מה25.10 

סה"כ 150 שעות אקדמיות

מחיר:

הרשמה מוקדמת 14,450

הרשמה מאוחרת 15,950

התשלום כולל את כל מפגשים השבועיים כולל האירוח של הסופש

ניתן לפרוס לתשלומים.

שיתוף

על המנחה

נגה מיבר .M.A

מטפלת סומטית עם ניסיון קליני של מעל 20 שנה עם יחידים וזוגות.

מתמחה בנושאים של יחסים, מיניות ואינטימיות.

הדרך שלי היא דרך של ריפוי. תמיד עסקתי בו. בתוכי ועם אחרים. 

אני מאמינה שכדי להתפתח עלינו לחפש את החלקים הנסתרים בתוכנו, אלה שנמצאים בצללים ולא מקבלים רשות וביטוי. כשמקומות שניתקנו מעצמנו מקבלים הכרה וחוזרים להשתייך אלינו אנחנו גדלים. זאת תנועה פיזיקלית פשוטה.

השליחות שלי היא לעורר בני אדם להיות בעלי עוצמה, לחיות את החיים במלואם, להיות מודעים לכוח שלהם לברוא את המציאות שלהם כרצונם ולהתחבר לתחושת משמעות ואהבה עצמית.

WhatsApp Image 2021-04-07 at 23.24_edited.jpg

משתתפים מספרים על החוויה שלהם:

תהליך הקונסטלציה המשפחתית הוא אחד ממחוללי הקסמים המופלאים והעוצמתיים ביותר ליצירת תנועה חדשה בחיינו. זה כלי שמאפשר גישה לתת המודע האישי והקולקטיבי. תהליך שריפא ומרפא את מערכות היחסים שלי עם סביבתי ועם עצמי, נכנס עמוק לתוך מערכת ההפעלה שלי ונוגע בשורש של בעיות עקשות, מערכות יחסים קשות וטראומות אישיות ובין דוריות! לפעמים, מה שלא קרה לי ב10 שנים של פסיכואנליזה, השתחרר כפקק במפגש אחד של קונסטלציה. זה קרה בכמה נושאים שהיו תקועים במידה כזו או אחרת בחיי (כיוון בקריירה, מערכות יחסים, אהבה עצמית, מיניות ועוד...).

אני רוצה להמליץ לכם בחום ללמוד את התחום ולעבור תהליכים אצל נגה מיבר המורה האגדית והמקסימה שמובילה, יחד עם מורים נפלאים נוספים, את התחום הזה בארץ. נגה היא מורה קשובה, עם המון כבוד למונחה ולתהליך ועושה זאת בחוכמה, תבונה ורגישות שאין להם שיעור והשיעורים הם חוויה בלתי נשכחת ומעצימה. אם יש בכם קריאה לכך, תרשמו עכשיו ללימודים והתהליכים שלה ותודו לי אח"כ...

המלצות_edited.jpg
bottom of page