top of page
LOGO NO TEXT (2).png

יום ג׳, 14 בנוב׳

|

פרדס חנה

נתיבי האהבה - קורס שבועי - 10 מפגשים בנושא יחסים ואינטימיות

קורס ומסע עומק ללימוד והנחיית קונסטלציות החל מה20.11.23, עשרה מפגשי בוקר בימי שני בפרדס חנה מ10:00-13:30 בהנחיית נגה מיבר.

ההרשמה סגורה
אירועים אחרים
נתיבי האהבה -  קורס שבועי - 10 מפגשים בנושא יחסים ואינטימיות
נתיבי האהבה -  קורס שבועי - 10 מפגשים בנושא יחסים ואינטימיות

איפה ומתי

14 בנוב׳ 2023, 19:21 – 19:36

פרדס חנה, תל צבי 124

פרטי האירוע:

היקום כולו מושתת על שני אלמנטים: זכרי ונקבי (שאיפה ונשיפה, לילה ויום, אקטיבי ופאסיבי, וכו'..), הדינמיקה המאפיינת אותם היא קוטבית ויש להם פוטנציאל להיות בהפרייה ובבריאת חיים ומציאות. במשך דורות רבים מה שאפיין את היחסים בניהם זה מאבק וקונפליקט: ניצול, ניכוס, פגיעה, כוחניות, שליטה ופחד. גם בתוך כל אחד ואחת מאיתנו יש זיכריות וניקביות, לא משנה אם אנחנו אישה, גבר או כל מה שנמצא על הרצף המגדרי, וגם בתוכינו יש בניהם קשר ומערכת יחסים. הכמיהה הכי עמוקה שלנו היא להתחבר ולהיות קרובים ושלמים. לתת ולקבל אהבה, לחוות ביטחון וחופש, אבל לפעמים זה לא מצליח. נתיבי האהבה היא מודולה ממוקדת יחסים, מיניות ואינטימיות שמבקשת לחקור את הקשר בין זכריות לנקביות בתוכנו ומחוץ לנו, לרפא את העבר ולחווט המחדש לתודעה שלנו אפשרות של יחסים מיטיבים, שמבוססים על אהבה, כבוד, נראות אמפטיה והשלמה.  המודולה משלבת קונסטלציות עם התמקדות וידע רב ריפוי מיני. 

שערי התבונה מציעה חניכה אישית עם הכשרה מקצועית בכלים שמחברים בין הגוף, הנפש והתודעה. בין האדם לעצמו, ובין הבפנים לבחוץ.

על השיטה:

יש לנו דפוסים, נטיות, פחדים לא מובנים או מצבים חוזרים שקשה לנו לאתר מאיפה "ירשנו" אותם. הם כאילו נוצרו מעצמם ללא סיבה ברורה. אנחנו סובלים מהם אבל לא מצליחים להשתחרר מהם. לעתים רבות המקור נטוע במשהו שקרה בהיסטוריה שלנו או של הדורות הקודמים לנו.

קונסטלציה משפחתית היא תהליך תרפויטי קבוצתי עמוק שמאפשר לחשוף את המקור ולברוא בו סדר חדש. הריפוי שנוצר הוא אישי וקולקטיבי כיוון שהוא מושפע מהחיים ומשפיע עליהם בחזרה.

הדבר דומה לצינור גינה שמוציא זרם מים חלש. כשמתחילים ללכת חזרה לאורכו, מוצאים שבנקודה מסוימת הוא התעקם סביב מכשול. כשמשחררים אותו המים יכולים שוב לזרום בחופשיות בשיא אונם. באנו לכאן כדי לחיות את החיים ככה, בשיא אונם. לבטא את כל החלקים שלנו ותהליכי קונסטלציה יכולים לפרום פלונטרים סבוכים ולתמוך בנו להפוך לגרסה טובה יותר של עצמינו.

קונסטלציה עוסקת בריפוי טקסי והקורס הזה משלב יחד אלמנטים כמו תרפיה, התמקדות, גשטלט, Embodiment ושמאניזם, כך שנוצא מסע עמוק, מרחיב תודעה ועשיר בלימוד וחוויה.

כדי שקונסטלציה תעבוד נדרשת מיומנות של הרפיה מול מה שמתרחש, תשומת לב ערה לפרטים וחיבור עמוק לתחושות.

בקורס נצלול לתוך המים העמוקים של הקסם הזה שנקרא קונסטלציות, נחווה ונלמד מהם ייצוגים ומהו שדה, נחקור מושגים כמו פנומנולוגיה, העברה בינדורית ומרחבית, נגלה איך מתמודדים עם הצפה, מה עושים כשהשדה חוטף את הנציגים ו/או את המנחה. ואיך כל מה שקורה הוא כנראה לא בטעות..

נחווה את התנועות העוצמתיות של התהליך הזה ונבין מה יכול לעשות שינוי. בכל תהליך כל אחד מהמשתתפים יכול לחוות ריפוי, גם כשנושא הוא של אחד המשתתפים, כיוון שכל נושא הוא גם אישי וגם קולקטיבי והמשתתפים יכולים להיכנס לייצג חלקים או ארכיטיפים בתוך תהליכים של אחרים בקבוצה ולעבור דרך הפנמה של פרספקטיבה אחרת לגמרי לגבי המציאות והחיים.

על המנחה:

בשני העשורים האחרונים ליוותי אלפי אנשים בנתיבי ההתפתחות שלהם.

הכלים העומדים לרשותי הם מילים, טכניקות טיפוליות, מיומנות הנחיה והגשת תוכן, אבל בעיקר בעיקר נוכחות וחיבור וקשב עמוקים, קודם כל אל עצמי ומשם לעולם. השליחות שלי היא לעורר בני אדם להיות בעלי עוצמה, לחיות את החיים במלואם, להיות מודעים לכוח שלהם לברוא את המציאות שלהם כרצונם ולהתחבר לתחושת משמעות ואהבה עצמית. אני מאמינה שתהליכי התפתחות יכולים להיות מענגים לא פחות ממה שהם צריכים להיות מאתגרים. אני מאמינה שכדי לחיות באופן מלא עלינו להסכים להרגיש. הכל והרבה. ללמוד ענווה של התמסרות וכבוד לנהר החיים שהתנועה שלו יודעת יותר מאיתנו. המרחב הנוכחי יציע מספר נתיבים לצעוד בהם. קחו איתכם מים ונעלי הליכה טובות, אנחנו יוצאים למסע..

מחיר:

2950 ש"ח

ניתן לפרוס לתשלומים.

שיתוף

על המנחה

נגה מיבר .M.A

מטפלת סומטית עם ניסיון קליני של מעל 20 שנה עם יחידים וזוגות.

מתמחה בנושאים של יחסים, מיניות ואינטימיות.

הדרך שלי היא דרך של ריפוי. תמיד עסקתי בו. בתוכי ועם אחרים. 

אני מאמינה שכדי להתפתח עלינו לחפש את החלקים הנסתרים בתוכנו, אלה שנמצאים בצללים ולא מקבלים רשות וביטוי. כשמקומות שניתקנו מעצמנו מקבלים הכרה וחוזרים להשתייך אלינו אנחנו גדלים. זאת תנועה פיזיקלית פשוטה.

השליחות שלי היא לעורר בני אדם להיות בעלי עוצמה, לחיות את החיים במלואם, להיות מודעים לכוח שלהם לברוא את המציאות שלהם כרצונם ולהתחבר לתחושת משמעות ואהבה עצמית.

WhatsApp Image 2021-04-07 at 23.24_edited.jpg

משתתפים מספרים על החוויה שלהם:

תהליך הקונסטלציה המשפחתית הוא אחד ממחוללי הקסמים המופלאים והעוצמתיים ביותר ליצירת תנועה חדשה בחיינו. זה כלי שמאפשר גישה לתת המודע האישי והקולקטיבי. תהליך שריפא ומרפא את מערכות היחסים שלי עם סביבתי ועם עצמי, נכנס עמוק לתוך מערכת ההפעלה שלי ונוגע בשורש של בעיות עקשות, מערכות יחסים קשות וטראומות אישיות ובין דוריות! לפעמים, מה שלא קרה לי ב10 שנים של פסיכואנליזה, השתחרר כפקק במפגש אחד של קונסטלציה. זה קרה בכמה נושאים שהיו תקועים במידה כזו או אחרת בחיי (כיוון בקריירה, מערכות יחסים, אהבה עצמית, מיניות ועוד...).

אני רוצה להמליץ לכם בחום ללמוד את התחום ולעבור תהליכים אצל נגה מיבר המורה האגדית והמקסימה שמובילה, יחד עם מורים נפלאים נוספים, את התחום הזה בארץ. נגה היא מורה קשובה, עם המון כבוד למונחה ולתהליך ועושה זאת בחוכמה, תבונה ורגישות שאין להם שיעור והשיעורים הם חוויה בלתי נשכחת ומעצימה. אם יש בכם קריאה לכך, תרשמו עכשיו ללימודים והתהליכים שלה ותודו לי אח"כ...

המלצות_edited.jpg
bottom of page