top of page
LOGO NO TEXT (2).png

יום ג׳, 31 באוק׳

|

ברלין | גרמניה

ריטריט קונסטלציה משפחתית בברלין, מסע לתוך רפואת הנפש

מסע ריפוי עמוק בלב אחת הערים האקלקטיות והצבעוניות ביותר עם קונסטלציה משפחתית. תהליך עמוק בשילוב עם לימוד משמעותי של כלים לחיבור לעצמינו ואל החיים מתוך זיהוי ושחרור טראומות שמקורן בהעברה בינדורית. חוויה תרבותית של מסע עם אנשים ממדינות ותרבויות שונות אל הלב האנושי שפועם יחד.

ההרשמה סגורה
אירועים אחרים
ריטריט קונסטלציה משפחתית בברלין,  מסע לתוך רפואת הנפש
ריטריט קונסטלציה משפחתית בברלין,  מסע לתוך רפואת הנפש

איפה ומתי

31 באוק׳ 2023, 9:30 – 04 בנוב׳ 2023, 19:00

ברלין | גרמניה, Spitzmühlenweg 2, 15344 Strausberg, גרמניה

פרטי האירוע:

על הריטריט:

מסע ריפוי עמוק ועוצמתי עם הקונסטלציה המשפחתית - שיטת ריפוי המשלבת בין תארפיה לשמאניזם. 

חוויה עוצמתית של חיבור לרקמה האנושית הגדולה מתוך הכרה וקבלה של החלקים השונים של המערכת האישית והקבוצתית שלנו והודיה למתנה שיש לכל אחד מהחלקים. 

קונסלציה משפחתית מתמקדת בריפוי טראומות שמקורן בהעברה בין דורית. התהליך משחרר ומאפשר לנו להחזיר לנו את כוחות החיים המלאים שלנו ולהיות מסוגלים לשחרר ללא מאמץ דפוסי התנהגות שליליים שחוסמים אותנו מלהיות בריאים ושמחים.

הריטריט נועד לספק גם חוויה ריגשית וגם חוויה לימודית  של תהליך ייחודי זה. 

זוהי הזדמנות מופלאה לחקור ולחוות את שדה הקונסטלציה עם קבוצה, ולהיות חלק מתהליכים מעוררי השראה של משתתפים אחרים בקבוצה על ידי ייצוג חלקים מהמערכת שלהם. התוצאה היא חוויה של שייכות עתיקה למין האנושי, אמון בכך שאין באמת מקריות וקבלת מציאות החיים שלנו כפי שהיא באהבה. 

תוך כדי כך הריטריט מה שינחה אותנו הוא החיפוש אחר מקומות הזקוקים להכרה וריפוי. נמצא דרכים חדשות להתמודד עם נושאים שמאתגרים אותנו, כשלכל משתתף תהיה הזדמנות לעבוד עם תהליכים משני חיים!

באיזה שהוא אופן קסום, כאשר קבוצה מתאספת כדי לתמוך בתהליך של מישהו, כל משתתף יכול להתחבר לאתגרים האישיים שלו ושינוי משמעותי יכול לקרות פעמים רבות רק מתוך כך שלקחנו חלק בתהליך של מישהו אחר.

על המנחה:

נגה מיבר - מטפלת סומטית עם ניסיון קליני של מעל 20 שנה עם יחידים וזוגות.

מתמחה בנושאים של יחסים, מיניות ואינטימיות.

מטפלת ומורה לקונסטלציה משפחתית עם ניסיון של 10 שנים. מהצוות המייסד וחברת מועצת ביה"ס ב"דרך הקונסטלציה" - ביה"ס הישראלי לקונסטלציה מערכתי

מטפלת מוסמכת ומורה בכירה להתמקדות מוסמכת להסמיך מטפלים ומורים להתמקדות .

מנחה בינלאומית לסדנאות, קורסים וטקסים לאינטימיות מודעת.

על המקום:

המקום הינו מלון ישן מרווח ונוח, הממוקם כשעה נסיעה ממרכז העיר ברלין ומוקף בטבע יפהפה. פרטים מדויקים על המיקום יינתנו בהרשמה.

למי זה מתאים:

הריטריט מיועד למאמנים, פסיכותראפיסטים ומטפלי גוף נפש המעוניינים להוסיף כלי עוצמתי ומעשי לארגז הכלים שלהם. 

עם זאת, מדובר בריטריט חוויתי המזמין כל אחד מהמשתתפים לעבור מסע התפתחות בעצמו, כך שההזמנה היא גם עבור מי שרוצה לעבור תהליך התפתחות המאפשר שינוי וצמיחה אישיים.

הכשרה מקצועית:

ריטריט זה מכיל את יחידת המבוא בלימודי קונסטלציה. 

עבור מי שירצה להתמקצע עוד בקונסטלציה ככלי עבודה טיפולי, ניתן יהיה להמשיך לקורס מתקדם.

מחיר:

 השתתפות בריטריט - 2950₪ 

אירוח לאדם:

495€ לחדר זוגי 

תוספת לחדר פרטי 100€

האירוח כולל לינה בחדר עם מקלחת פרטית ו3 ארוחות ביום

לוז יומי:

ימים ב'- ש'

9-10 ארוחת בוקר

מפגש בוקר - 10:00-14:00

14:00-16:30 - הפסקת צהריים

מפגש ערב - 16:30-19:00

19:00 ארוחת ערב 

שיתוף

על המנחה

נגה מיבר .M.A

מטפלת סומטית עם ניסיון קליני של מעל 20 שנה עם יחידים וזוגות.

מתמחה בנושאים של יחסים, מיניות ואינטימיות.

הדרך שלי היא דרך של ריפוי. תמיד עסקתי בו. בתוכי ועם אחרים. 

אני מאמינה שכדי להתפתח עלינו לחפש את החלקים הנסתרים בתוכנו, אלה שנמצאים בצללים ולא מקבלים רשות וביטוי. כשמקומות שניתקנו מעצמנו מקבלים הכרה וחוזרים להשתייך אלינו אנחנו גדלים. זאת תנועה פיזיקלית פשוטה.

השליחות שלי היא לעורר בני אדם להיות בעלי עוצמה, לחיות את החיים במלואם, להיות מודעים לכוח שלהם לברוא את המציאות שלהם כרצונם ולהתחבר לתחושת משמעות ואהבה עצמית.

WhatsApp Image 2021-04-07 at 23.24_edited.jpg

משתתפים מספרים על החוויה שלהם:

תהליך הקונסטלציה המשפחתית הוא אחד ממחוללי הקסמים המופלאים והעוצמתיים ביותר ליצירת תנועה חדשה בחיינו. זה כלי שמאפשר גישה לתת המודע האישי והקולקטיבי. תהליך שריפא ומרפא את מערכות היחסים שלי עם סביבתי ועם עצמי, נכנס עמוק לתוך מערכת ההפעלה שלי ונוגע בשורש של בעיות עקשות, מערכות יחסים קשות וטראומות אישיות ובין דוריות! לפעמים, מה שלא קרה לי ב10 שנים של פסיכואנליזה, השתחרר כפקק במפגש אחד של קונסטלציה. זה קרה בכמה נושאים שהיו תקועים במידה כזו או אחרת בחיי (כיוון בקריירה, מערכות יחסים, אהבה עצמית, מיניות ועוד...).

אני רוצה להמליץ לכם בחום ללמוד את התחום ולעבור תהליכים אצל נגה מיבר המורה האגדית והמקסימה שמובילה, יחד עם מורים נפלאים נוספים, את התחום הזה בארץ. נגה היא מורה קשובה, עם המון כבוד למונחה ולתהליך ועושה זאת בחוכמה, תבונה ורגישות שאין להם שיעור והשיעורים הם חוויה בלתי נשכחת ומעצימה. אם יש בכם קריאה לכך, תרשמו עכשיו ללימודים והתהליכים שלה ותודו לי אח"כ...

המלצות_edited.jpg
bottom of page