top of page

נתיבי האהבה 
מודולת מבוא בקונסטלציות

קורס קונסטלציה (מודולה) בנושא יחסים, מיניות ואינטימיות 

Screen Shot 2022-05-09 at 14.04.39.png

קורס הכשרה ומסע עומק ללימוד והנחיית קונסטלציות בחדר הטיפולים, בסדנאות ובטקסים.

 

קונסטלציה משפחתית היא תהליך תראפי שמקורו בטקסים שמאניים של שבטי הזולו באפריקה, אותו עיצב מחדש ברט הלינגר, פסיכותראפיסט גרמני.

לשאלות נוספות השאירו פרטים כאן:

תודה , ניצור עמכם קשר בהקדם

דרך-הקונסטלציה.png

היקום כולו מושתת על שני אלמנטים: זכרי ונקבי (שאיפה ונשיפה, לילה ויום, אקטיבי ופאסיבי, וכו'..), הדינמיקה המאפיינת אותם היא קוטבית ויש להם פוטנציאל להיות בהפרייה ולברוא חיים ומציאות. דורות רבים מה שאפיין את היחסים בניהם זה מאבק וקונפליקט: ניצול, ניכוס, פגיעה, כוחניות, שליטה ופחד. גם בתוך כל אחד ואחת מאיתנו יש זיכריות וניקביות, לא משנה אם אנחנו אישה, גבר או כל מה שנמצא על הרצף המגדרי, וגם בתוכינו יש בניהם קשר ומערכת יחסים. הכמיהה הכי עמוקה שלנו היא להתחבר ולהיות קרובים ושלמים. לתת ולקבל אהבה, לחוות ביטחון וחופש, אבל לפעמים זה לא מצליח. נתיבי האהבה היא מודולה ממוקדת יחסים, מיניות ואינטימיות שמבקשת לחקור את הקשר בין זכריות לנקביות בתוכנו ומחוץ לנו, לרפא את העבר ולחווט המחדש לתודעה שלנו אפשרות של יחסים מיטיבים, שמבוססים על אהבה, כבוד, נראות אמפטיה והשלמה.  המודולה משלבת קונסטלציות עם התמקדות וידע רב ריפוי מיני.

קונס נופר.jpeg

על קונסטלציה:
יש לנו דפוסים, נטיות, פחדים לא מובנים או מצבים חוזרים שקשה לנו לאתר מאיפה "ירשנו" אותם. הם כאילו נוצרו מעצמם ללא סיבה ברורה.
אנחנו סובלים מהם אבל לא מצליחים להשתחרר מהם. לעתים רבות המקור נטוע במשהו שקרה בהיסטוריה שלנו או של הדורות הקודמים לנו.


קונסטלציה משפחתית היא תהליך תרפויטי קבוצתי עמוק שמאפשר לחשוף את המקור ולברוא בו סדר חדש. הריפוי שנוצר הוא אישי וקולקטיבי כיוון שהוא מושפע מהחיים ומשפיע עליהם בחזרה.
הדבר דומה לצינור גינה שמוציא זרם מים חלש. כשמתחילים ללכת חזרה לאורכו, מוצאים שבנקודה מסוימת הוא התעקם סביב מכשול. כשמשחררים אותו המים יכולים שוב לזרום בחופשיות בשיא אונם. באנו לכאן כדי לחיות את החיים ככה, בשיא אונם. לבטא את כל החלקים שלנו ותהליכי קונסטלציה יכולים לפרום פלונטרים סבוכים ולתמוך בנו להפוך לגרסה טובה יותר של עצמינו.


קונסטלציה עוסקת בריפוי טקסי והקורס הזה משלב יחד אלמנטים כמו תרפיה, התמקדות, גשטלט, Embodiment ושמאניזם, כך שנוצא מסע עמוק, מרחיב תודעה ועשיר בלימוד וחוויה.
כדי שקונסטלציה תעבוד נדרשת מיומנות של הרפיה מול מה שמתרחש, תשומת לב ערה לפרטים וחיבור עמוק לתחושות.

בקורס נצלול לתוך המים העמוקים של הקסם הזה שנקרא קונסטלציות, נחווה ונלמד מהם ייצוגים ומהו שדה, נחקור מושגים כמו פנומנולוגיה, העברה בינדורית ומרחבית, נגלה איך מתמודדים עם הצפה, מה עושים כשהשדה חוטף את הנציגים ו/או את המנחה. ואיך כל מה שקורה הוא כנראה לא בטעות..


נחווה את התנועות העוצמתיות של התהליך הזה ונבין מה יכול לעשות שינוי. בכל תהליך כל אחד מהמשתתפים יכול לחוות ריפוי, גם כשנושא הוא של אחד המשתתפים, כיוון שכל נושא הוא גם אישי וגם קולקטיבי והמשתתפים יכולים להיכנס לייצג חלקים או ארכיטיפים בתוך תהליכים של אחרים בקבוצה ולעבור דרך הפנמה של פרספקטיבה אחרת לגמרי לגבי המציאות והחיים.
 

מסלול ההכשרה:
הקורס (מודולה) הוא חלק מתוכנית הלימודים להסמכה של בית הספר הישראלי לקונסטלציה מערכתית שייסד ישי גסטר בהנחיית נגה מיבר.

 

WhatsApp Image 2021-04-07 at 23.24.08 (1).jpeg

מודולות שנפתחות בקרוב :

מחיר: 2950 ₪ (ניתן לפרוס לתשלומים)

משתתפים מספרים על החוויה שלהם:

 

"למדתי כמה שאני צמא לרוך, לשקט ולאינטימיות. הקונסטלציות, ההנחיה, התרגילים, הקבוצה – הכל היה טוב! עושה סדר, שקט נפשי ותומך בהתפתחות. זה היה מרתק התפקיד והמקום של מיניות בהעברה בינדורית. נגה מנחה מנוסה ומקצועית ביותר, מצליחה לעשות מקום לכל משתתף בקבוצה וקשובה לצרכים של השדה​."

ד"ר גיל, פסיכותרפיסט טראנספרסונלי
 

"למדתי על עצמי שאני כבר גדולה, שיש בי איזון מסוים בחיים ואשמח לעוד סדר. רק התחלתי לגעת בדרך הזו והיא כבר עושה סדר בצורה עמוקה כואבת מעצימה ומשחררת. למדתי שיטה חשובה לחדר הטיפולים שכבר התחלתי להשתמש בה. דרך שעוסקת לנסות להיות בנוכחות ועוקפת את הראש".

                                                                          

 ענת, עובדת סוציאלית ומטפלת זוגית
 

"הבנתי את ערעור הסדר במערכת הגרעינית ממנה הגעתי, הבנתי מה גרם לו, לאן ובאיזו דרך נשאבה האנרגיה. הבנתי מדוע אני חשה בלתי נראית במערכת הזו. כעת יש בי מעט יותר חמלה כלפי אותה דמות. הבנתי שעברתי טראומה וכעת יש בידי יותר כלים לנסות להבין את השלכותיה על אף שאינני יודעת עדיין מהי ומי גרם לה.. אני מרגישה שאני מחזיקה פחות שליטה, אני חשה שנפתחו ערוצים אחרים, הבנתי עוד קצת על מה קורה במערכת המשפחה הגרעינית הפכתי את נקודת החשיבה שהחזקתי . הבנתי שבכל פעם בצורה מודעת אך ללא שליטה, אני ממקמת עצמי מחוץ לקבוצה. תודה על כל המתנות." 

יעל, מטפלת ומנחת סדנאות

Screen Shot 2022-05-09 at 14.05.04.png
הרשמה

על המנחה:
 

נגה מיבר .M.A

מטפלת סומטית עם ניסיון קליני של מעל 20 שנה עם יחידים וזוגות.
מתמחה בנושאים של יחסים, מיניות ואינטימיות.
מטפלת מוסמכת ומורה בכירה להתמקדות (Focusing Coordinator) מוסמכת להסמיך מטפלים ומורים להתמקדות (ההסמכה הבכירה בעולם), מטעם ארגון ההתמקדות העולמי בניו יורק.
מטפלת ומורה לקונסטלציה משפחתית. חלק מהצוות המייסד וחברת מועצת ביה"ס ב"דרך הקונסטלציה" - ביה"ס הישראלי לקונסטלציות שייסד ישי גסטר. .

מנחה בינלאומית לסדנאות, קורסים וטקסים לאינטימיות מודעת.

נבחרה להיות אחת מ-1000 המנחים הבולטים בתחום בכנס הבינלאומי הגדול ביותר בעולם, שבו השתתפו מעל חצי מיליון איש The Embodiment Conference.

מייסדת "התמקדות פנימה" - מראשוני בתי הספר ללימוד התמקדות בישראל.

מייסדת "אישתר - מרכז סדנאות ובית ספר להכשרה לליווי תהליכים בשדה המיניות ומייסדת התוכנית למיניות בגישה סומטית.

- M.A. תואר שני בסוציולוגיה אירגונית מאוניברסיטת תל אביב.

-B.A. תואר ראשון בסוציולוגיה וחינוך מאוניברסיטת תל אביב.

- הנחיית קבוצות רב תחומיות במכון גישות בשילוב אוניברסיטת בר-אילן.

  מנחה קבוצות תהליכיות לריפוי המיניות.
- יועצת ארגונית

570569b87b051f1b179612ee1fa268ce.webp
bottom of page